Bushman

BushmanOblečenie značky Bushman je navrhované pre mužov a ženy ktorí milujú svoju slobodu, vlastný štýl, cestovanie, objavovanie, nové zážitky a dobrodružstvá. Všetky produkty ktoré vyrába Bushman sú spoľahlivé a praktické tak, aby vedeli svojich nositeľov na cestách spoľahlivo ochrániť. Pri výrobe sú používané takmer výhradne prírodné materiály ako bavlna, vlna, ľan, bambus, koža a i.

Táto značka ako jedna z mála kladie dôraz i na životné prostredie, o čom svedčia používané materiály. Takéto oblečenie sa potom ľahko zlikviduje alebo zrecykluje.

Bushman obchodBushman sa od roku 1997 venuje výrobe outdoorového oblečenia a v súčasnosti je špičkou na trhu aj preto, že samotní tvorcovia radi cestujú a vedia z vlastných skúseností čo je potrebné mať na sebe v záujme ochrany samého seba. V oblečení od tejto značky môžete pokojne vyraziť do hôr, ocitnúť sa na púšti alebo presekávať sa pralesom. Po vypratí oblečenie nestratí svoj pôvodný tvar a kvality, takže sa budete cítiť opäť pohodlne a naštartovane na nové zážitky.

Tvorcovia značky Bushman vydávajú každoročne 2 nové kolekcie – jedna je určená pre teplé a druhá pre chladné obdobie. Aj napriek tomu, že nové kúsky kráčajú z dobou a spĺňajú požiadavky modernej doby, základ kolekcie tvoria vždy osvedčené kúsky ktorých funkčnosť preverila dlhá doba.