Reserved

ReservedZnačka Reserved určite nie je pre mnohých z nás neznáma. Bola založená v roku 1998 a patrí pod spoločnosť LPP Gdansk, Poľsko. Spočiatku sa venovala veľkoobchodnej činnosti ale od roku 2002 už predáva módne odevy vo vlastných predajniach.

Reserved nájdete vo viac ako 500 predajniach v dvanástich krajinách Európy. Všetky sú spravidla veľkometrážne pretože ponuka tejto značky je skutočne veľká a zostavená tak, aby si vybral každý zákazník podľa svojho individuálneho vkusu. Dovoz a distribúciu oblečenia Reserved k nám na Slovensko zabezpečuje spoločnosť KOBA, a. s. (pôsobí na trhu od r. 1995).

Výklady sa menia s aktuálnou tematikou podľa toho, čo je práve moderné, a zároveň v súlade s ročným obdobím. Dámska móda ponúka ženskosť, zvýraznenie kriviek, volány, výstrihy a iné úpravy podľa trendov vo svete oblečenia. Pánska móda zahŕňa napríklad saká z ľahkých materiálov v znamení klasiky a elegancie, pohodlné materiály, voľné strihy. Reserved nezabúda ani na najmenších pre ktorých má vždy pripravenú pestrú kombinovateľnú módu s výšivkami už aj pre batoľatá.

Oblečenie Reserved